Holčičí KPZ
Holčičí KPZ
Představejeme Vám novou KPZtku v holčičím provedení. Je zabalená v ručně šité taštičce  v několika designech a barevných provedeních tak, aby si každá vybrala svůj oblíbený. Obsahuje přes 26 vychytávek, a to jak speciálně pro ženy a dívky, ale také klasické komponenty KPZtky. My jsme se Vám pokusili sestavit ideální krabičku poslední záchrany pro holky – jaká dobrodružství s ní zažijete, už je jenom a jenom na Vás! :)
719 
Výběr možností
Cestovní hygiena ANYAH
Cestovní hygiena ANYAH
Mini cestovní hygiena ANYAH 30 ml. Na výběr sprchový gel, šampon a nebo sprchový gel a šampon v jednom. Balení jsou znovu plnitelná.
25 
Výběr možností
Paletka All about that shadow Clinique
Cestovní mini paletka CLINIQUE
!AKCE! - při objednávce 3 a více ks KPZtky či nad 1200,- z eshopu je poštovné ZDARMA Cestujete s příručním zavazadlem a nezbývá vám místo či se vám nechce tahat kila kosmetiky? Hledáte marně cestovní travel size balení? Snažíme se pro vás tento problém vyřešit a toto je náš první úlovek, prozatím pouze v omezeném množství a jedné barevné kombinaci.  Clinique je prestižní a kvalitní kosmetická značka z USA. Paletka je řešena jako travel kit, tedy mini balení kosmetiky vhodné na cesty. Tato cestovní paletka All about that shadow obsahuje:
  • mini řasenka High impact mascara (Black 1,5 ml)
  • duo očních stínů All about that shadow Duo (odstín CJ Purple Pums a 21 Silver Lining 1g)
  • tvářenka Powder blush (odstín New Clover 1,5 g)
  • aplikátor na oční stíny a mini štětec na tvářenku
  • to vše v kompaktní krabičce se zrcátkem o rozměrech 7,5 cm x 7,6 cm x 1,3 cm
389 
Čtěte více